Wrangler® – światowy lider branży denimowej oraz Fender Musical Instruments Corporation (FMIC) – ceniony producent instrumentów muzycznych, ogłosiły współpracę nad wspólnym projektem z uwagi na 75 lat obecności obu marek na arenie światowej kultury.

wrangler ogrody piękna

Obie marki stały się symbolem swobody wyrażania siebie i niezależności, dlatego połączyły się, tworząc wspólny projekt Wrangler x Fender. Nowa, luksusowa kolekcja dżinsów i koszul podkreśla niezwykłe dziedzictwo obu brandów, akcentując ich wpływ w wyznaczaniu nowych szlaków, wyszukiwaniu nowych brzmień i kreowaniu trendów.

Czarno-niebieski kombinezon, z efektem znoszenia, ceniony przez gitarzystów od wielu lat, to motyw przewodni tej oryginalnej współpracy.

Według Holly WHeeler, wiceprezes ds. globalnego marketingu w firmie Wrangler:

Tworzenie praktycznych i funkcjonalnych produktów wpisane jest w historię Wrangler i Fender. Na przestrzeni lat styl dżinsów ewoluował poprzez zmiany w krojach, wykończeniach i funkcjonalności, a rola, jaką w modzie odegrała muzyka gitarowa, jest niezaprzeczalna. Cieszymy się, że te dwie amerykańskie ikony połączyły siły, by wspólnie zaprezentować kolekcję Wrangler × Fender, oddając cześć artystom i legendom, które od lat nas inspirują, oraz świętując z fanami, których poruszyła muzyka”.

Wielu sławnych muzyków z całego świata utożsamia się z markami Wrangler i Fender. Gitary, na których grali, jak i dżinsy, jakie nosili, zyskały ponadczasowy status. Kampania promocyjna nawiązuje do wyjątkowej relacji obu marek ze znanymi muzykami, goszcząc kilka cenionych w branży muzycznej twarzy, takich jak Georgia May Jagger oraz Orville Peck.

 

W miarę jak trendy w muzyce i modzie ewoluują, Fender pozostaje w czołówce, jeśli chodzi o tworzenie nowych ścieżek dźwiękowych, które pasują do nowego stylu. Dzięki współpracy z Wranglerem Fender może inspirować muzyków, twórców i miłośników mody” – mówi Richard Bussey, wiceprezes ds. akcesoriów, lifestyle i licencji w firmie Fender. Zarówno w muzyce, jak i w modzie chodzi o to, by wyrazić swoje najprawdziwsze „ja”. Wyjątkowy wspólny projekt Wrangler x Fender tworzy ścisłą więź pomiędzy przemysłem muzycznym i modowym, inspirując różne pokolenia twórców do celebracji własnego stylu”.

Wrangler x Fender to kolekcja dopasowana do wszystkich muzycznych stylów – znajdziemy tu zarówno  inspiracje stylem vintage, jak i frędzle, wzór paisley, czy też dżins z kieszonkami, naszywkami, efektem znoszenia itd.

wrangler ogrody piękna

 

Więcej o Wrangler x Fender: wrangler.com

Napisz komentarz