LIFESTYLE

Modne wnętrza. Jak odmienić swoje mieszkanie dzięki hobby?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Modne wnętrza dzięki hobby? Od miłośników muzyki po fanów jogi, nasze ulubione zajęcia towarzyszą nam również w domu. Jak ładnie wyeksponować swoje hobby w domu?

Sprzęty związane z tym, w jaki sposób spędzamy swój wolny czas, są nieodłącznym elementem wystroju domu, jednak rzadko kiedy jest to przemyślane czy atrakcyjne wizualnie. Matę do jogi wciskamy na dół szafy, a gitarę w kąt pokoju. Może nadszedł czas, abyśmy nadali temu, co kochamy robić, odpowiednie miejsce nie tylko w życiu, ale również we wnętrzu swojego domu?

MODNE WNĘTRZA DZIĘKI PASJOM

Nawet jeśli styl życia z longboardem lub deskorolką jako środkiem transportu jest już przeszłością, ożywienie starych wspomnień może wiele wnieść do wyglądu twojego domu. Nie ma potrzeby wyrzucania lub chowania starych ukochanych sprzętów. Zarówno nowe, jak i używane deski mogą służyć jako elementy sztuki.

Możesz być zaskoczona, jak wiele dzięki temu zabiegowi, zyska proste i jasne pomieszczenie.

INSTRUMENTY MUZYCZNE

Klasykiem jest powieszenie gitary na ścianie. A co powiesz na wzniesienie się na całkiem inny poziom i na zawieszenie kilku gitar w odpowiedniej oprawie? Taka kolekcja instrumentów nada ciepła i indywidualizmu każdemu pokojowi.

Zadbaj o odpowiednią skalę kolorów, która sprawi, że instrumenty będą przyjemnie wtapiać się w pomieszczenie.

OPISZ PASJĘ SŁOWAMI

Trend z literami, które układają się w słowa „dom”, „rodzina”, „miłość”, może wydawać się nieco przytłaczający. Ale litery tworzące inne, bardziej osobiście dobrane słowa mogą nadać miejsce każdemu hobby – to również praktyczna wskazówka dla tych, którzy zostawiają instrument w pokoju gier lub łuk w garażu.

Pomyśl o tym, jakie uczucia wiążą się z wybranym słowem i użyj koloru i kształtu, aby litery wzbogaciły pasję. Jeśli chodzi o muzykę, może wolisz słowa takie jak jazz, soft soul lub rock w mamuciej odważnej stylistyce.

NIECH HOBBY NADA NOWY TON

Jeśli zdarzy ci się kochać swój fortepian, ale nie masz wielkiego salonu, nadal możesz dostosować mniejsze pokoje do hobby, które zajmuje dużo miejsca i stworzyć modne wnętrza.

Możesz zmieścić swój ukochany fortepian w niewielkim pokoju, ale zadbaj by całe wnętrze było już podporządkowane twojej pasji. Instrument będzie wyglądał naturalnie wśród innych ekscytujących elementów, takich jak dopasowane podłogi, wygodna pufa i czapki na półkach.

Nie próbuj jednak ściskać zbyt wielu funkcji tylko w tym samym pomieszczeniu, wtedy łatwo może wkraść się bałagan.

MOTYWUJĄCY TRENING W DOMU

Wystarczająco duża powierzchnia to wszystko, co jest potrzebne do jogi, pilatesu lub innego treningu w domu. Zaaranżuj studio jogi w jednej części pokoju. Wybierz róg lub całą ścianę na inspirujące gadżety i zdjęcia, rozwiń dywan i pozwól, aby twoje hobby stało się nieodłączną częścią domu.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Być może uda ci się włączyć do swojego wnętrza dzieła sztuki, które będą rozwijały w tobie ducha artysty. Jeśli twoją pasją jest pisarstwo, być może dobrym pomysłem będzie zawieszenie obrazów lub grafiki z motywami maszyny do pisania lub pióra. Spojrzenie na taką interpretację muzyki, pisarstwa i filmu, każdego dnia może wywołać w nas chęć tworzenia, a jednocześnie ożywi modne wnętrza.

BUTIK W MIESZKANIU

Każdy, kto ma słabość do niepowtarzalnego obuwia, z pewnością uzna kolekcjonowanie butów za hobby. Najwspanialszych klejnotów nie należy ukrywać. Umieść na listwach, ramkach lub wyeksponuj w inny sposób, aby uzyskać lepszy przegląd swojego wyboru.

Podobnie może być z ubraniami. Moda i wystrój wnętrz idą w parze i w równym stopniu wpływają na nasz nastrój. Powieś najpopularniejsze ubrania jako piękne dzieła sztuki. Zawieś najpiękniejszą odzież na solidnym mosiężnym wieszaku prostopadłym do ściany, maksymalne wykorzystując dostępne powierzchnie. Tak się tworzy najpiękniejsze modne wnętrza!

 

Napisz komentarz

63 − = fifty three