Must have na letnie wyjazdy to elementy niezbędne w każdej walizce. Czy spakowane zostały wszystkie niezbędniki? Sprawdź z nami!

MUST HAVE WAKACYJNYCH PODRÓŻY

Dokumenty przede wszystkim – to najważniejszy element, bez którego żaden wyjazd się nie odbędzie! Bilety, dowód osobisty, prawo jazdy, paszport – ich brak przysporzy ci wiele niepotrzebnego stresu i może zrujnować wyjazd.

Gotówka – kolejny wakacyjny must have, jako, że nie wszędzie można zrobić zakupów za pomocą karty płatniczej. Jeśli wybierasz się zagranicę, zaopatrz się w obowiązującą w tym kraju walutę.

Odzież na każdą pogodę – niezbędna, nawet jeśli tam, gdzie się wybierasz, temperatury mają być bardzo wysokie: wieczory są z reguły chłodniejsze.

Elektronika, czyli ładowarka, telefon, aparat, słuchawki, przejściówki – to w dzisiejszym świecie must have każdej podróży.

KOSMETYKI MUST HAVE

Zainspiruj się z Orientaną i sięgnij po TONIK IMBIR I TRAWA CYTRYNOWA – reguluje naturalne ph skóry, chroniąc ją przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. BALSAM DO UST zapobiegnie pierzchnięciu warg i nawilży je, a ESENCJA DO TWARZY PAPAJA I KURKUMA poprawi koloryt twojej cery i nada jej piękny, promienny wygląd.

PROMOCJA NA WAKACJE

W sklepie www.orientana.pl wakacyjne niezbędniki czyli balsam do ust, tonik oraz esencję, kupisz aż 50% taniej! Promocja trwa w dniach 20.07-31.08.202. 

must have

Napisz komentarz