Majtki menstruacyjne Gentle Day to nowoczesne rozwiązanie, niosące ze sobą wygodę i komfort w trakcie tych kilku trudnych dni.

MAJTKI MENSTRUACYJNE

Coraz więcej kobiet wybiera nowoczesne rozwiązania związane z udogodnieniami dla kobiet w trakcie menstruacji. Nic dziwnego, każda kobieta przecież pragnie czuć się w tym czasie wygodnie, zdrowo i bezpiecznie. Tampony, kubeczki menstruacyjne oraz ostatni hit na rynku – majtki menstruacyjne, to skuteczne udogodnienia, gwarantujące komfort, wygodę i higienę, nawet w trakcie bardzo obfitych miesiączek.

W ofercie Gentle Day znajduje się bielizna do noszenia zarówno w czasie menstruacji, jak i na co dzień.

Majtki menstruacyjne występują w standardowej rozmiarówce, od XS po XXL, oraz wyglądają jak normalna bielizna, jednak ich krój jest nieco głębszy, tak, aby dopasować się do każdej kobiety. Gwarantują stylowy wygląd, a podwójny schowek dla skrzydełek podpasek daje możliwość komfortowego przebierania się w miejscach publicznych.

Bielizna gwarantuje długi czas użytkowania – można ją prać w pralce, w niskiej temperaturze. A co najważniejsze – zawsze działa! Sprawdzi się w każdej sytuacji, nawet w trakcie intensywnego treningu.

Napisz komentarz