Biżuteria męska to niezwykle stylowy i elegancki dodatek. Coraz więcej mężczyzn docenia ten fakt. Stąd bierze się popularna moda na naszyjniki. A mężczyźni coraz częściej noszą je z dumą, zakładając tę biżuterię zarówno do sportowego jak i eleganckiego stroju.

Zastanawiasz się, który naszyjnik masz wybrać i nie wiesz, jak powinieneś go nosić? Nic prostszego. W tym tekście jest wszystko, co powinieneś wiedzieć o naszyjnikach męskich na początku swojej przygody z nimi.

Wybierz naszyjnik, który swoim stylem opowie Twoją historię

Na rynku jest dostępnych wiele różnych rodzajów naszyjników. Jedne są lepszej, inne nieco gorszej jakości. Każdy z nich ma jednak swój styl, który co innego przekazuje na temat właściciela innym ludziom. Dlatego, gdy decydujesz się na naszyjnik, powinieneś wiedzieć, że niemal każda biżuteria u mężczyzny przyciąga uwagę innych. Noszenie jej wciąż nie jest tak powszechne jak u kobiet, stąd skupianie wzroku ludzi na tych męskich dodatkach do garderoby.

Do czego potrzebny jest Ci naszyjnik? Co ma o Tobie mówić? Jaki styl ma sobą reprezentować? Na te i inne pytania powinieneś sobie odpowiedzieć, zanim wybierzesz tego typu ozdobę szyi. Ważnym zadaniem naszyjnika jest przekazanie, choć odrobiny części Twojej historii. Może być on związany z Twoimi zainteresowaniami, pracą czy innym fragmentem życia. Odpowiednio dobrany naszyjnik przykuje uwagę innych, jednocześnie doskonale uzupełniając niejedną codzienną stylizację.

Nieśmiertelnik — modny i oryginalny dodatek dla każdego mężczyzny

Wspaniałym pomysłem na uniwersalny i męski naszyjnik jest nieśmiertelnik. Ten rodzaj biżuterii jest inspirowany amerykańską armią, w której każdy z żołnierzy posiada tego typu dwie blaszki na szyi po to, by można było go łatwo zidentyfikować. Amerykańskie nieśmiertelniki zawierają następujące dane osobiste: nazwisko, imię, numer ubezpieczenia, grupa krwi i wyznanie.

Obecnie nieśmiertelnik służy jako inspiracja dla wielu projektantów tworzących wisiorki męskie. Zazwyczaj dość duża pusta powierzchnia tej ozdoby pozwala na zapisanie na niej tego, co jest dla Ciebie ważne. Dlatego jak kupować nieśmiertelnik, należy to robić wyłącznie z indywidualnym grawerem. Motto, symbol, data urodzenia dziecka lub Twoja — te i wiele innych pomysłów masz możliwość wygrawerować na swoim naszyjniku. A nieśmiertelnik to bardzo męski i uniwersalny dodatek, który pasuje każdemu mężczyźnie.

Dopasuj naszyjnik do Twojego codziennego stylu ubierania się

Kolorowy, materiałowy, z koralików czy srebra, bądź ze złota — każdy naszyjnik powinien pasować do Twojego stylu. Dlatego jeżeli preferujesz ubrania bardziej sportowe niż eleganckie, zdecydowanie zdecyduj się na tego typu biżuterię i odwrotnie. Gdy nosisz dodatkowo zegarek lub bransoletkę, wiedz, że one również muszą współgrać z naszyjnikiem.

Jeżeli Twoje dodatki są srebrne, wybierz ozdobę szyi także w tym kolorze. Czasami możesz nałożyć więcej niż jeden naszyjnik, wówczas trzeba mieć pewność, że oba dodatki są harmonijnie dobrane. To wszystko da Ci gwarancję schludnego, dobrze zorganizowanego oraz spójnego stylu, który z pewnością spodoba się otoczeniu.

Mamy nadzieję, że poszerzyliśmy Twoją wiedzę na temat noszenia naszyjników przez mężczyzn. Będzie dobrze, gdy zastosujesz się do powyższych zasad, ale również przemyślisz odpowiedni dobór tej biżuterii. Wierzymy, że nasze rady posłużą Ci jako podstawa do budowania własnego stylu oraz życzymy wyłącznie udanych zakupów.

Partner tego artykułu to strona internetowa www.marko.pl.

Napisz komentarz