LIFESTYLE

Jak poderwać osobę, która ci się podoba?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jak poderwać przystojnego mężczyznę lub piękną kobietę? Jeśli przemierzasz Internet w poszukiwaniu najlepszych technik uwodzenia, ten artykuł jest właśnie dla ciebie!

JAK PODERWAĆ NIEZNAJOMĄ OSOBĘ?

Specjaliści od wizerunku dobrze znają najlepsze techniki uwodzenia i warto wykorzystać ich wiedzę w codziennym życiu. A zatem jak poderwać atrakcyjną, nieznajomą osobę? Oto kilka niezawodnych trików, zainspirowanych poradami ekspertów.

GRA WZROKOWA

Jak poderwać atrakcyjną osobę, której kompletnie nie znasz? Zacznij od przyciągnięcia jej uwagi poprzez odpowiednio prowadzoną grę wzrokową.

Jeśli twoim obiektem jest mężczyzna, warto wykorzystać jego instynkt łowcy (drzemie on również u wielu  kobiet!) – większość mężczyzn uwielbia polować, łatwa zdobycz nie będzie więc dla nich pociągająca!

Jak wygląda ta technika? Kilka szybkich, krótkich spojrzeń, rzucanych w jego kierunku, powinno przyciągnąć jego uwagę, a gdy już na ciebie spojrzy, przytrzymaj jego spojrzenie na kilka sekund i opuść swój wzrok. Powtórz ten trik trzykrotnie.

Metoda ta powinna spowodować, że wybrana osoba, w naszym przypadku mężczyzna, zacznie intensywnie na ciebie spoglądać, i o to właśnie nam chodzi – o zdobycie jego uwagi. A teraz nadszedł czas, aby na moment się wycofać, postępując zgodnie z zasadą dwa kroki do przodu, jeden do tyłu.

A zatem przez następnych kilkanaście minut ignoruj go i w ogóle nie spoglądaj w jego kierunku. Po upływie tego czasu ponownie spójrz na niego, próbując podchwycić jego wzrok.

Ten rodzaj flirtu zwykle jest bardzo skuteczny, odnosi się bowiem do drzemiącego w mężczyznach instynktu zdobywcy.

jak poderwać ogrody piękna

ZALOTNA MOWA CIAŁA

Eksperci mówią, że prawdziwa sztuka uwodzenia to tylko 10% wypowiadanych słów, a aż 90% mowy ciała. Dzieje się tak, gdyż bodźce wizualne, wysyłane przez nasze ciało, mówią więcej niż słowa, oddziałując na nieuświadamiane, drzemiące w nas instynkty.

A zatem jak poderwać przystojnego mężczyznę (lub kobietę), wykorzystując mowę ciała?

Niezwykle istotne są tutaj drobne, niby przypadkowe gesty, rzucone jakby od niechcenia oraz ogólna postawa ciała. Skorzystaj z poniższych wskazówek:

  • Utrzymuj wyprostowaną, otwartą postawę, proste plecy, uniesiona, lekko przechylona na bok głowa
  • Baw się swoimi włosami, nóżką od trzymanego w dłoni kieliszka
  • Spleć nogi, ale uwaga – nie krzyżuj ramion, taka postawa oznacza blokadę, jest jak wielki czerwony znak STOP, NIE PODCHODZIĆ
  • Częste zwilżanie ust i przygryzanie warg to silnie działające wabiki, wykorzystuj je jednak z umiarem i klasą

Jeśli zastosujesz powyższe triki, z dużym prawdopodobieństwem osoba, której uwagę pragniesz na siebie zwrócić, podejdzie do ciebie i zacznie prowadzić z tobą rozmowę – odwróć się do niej i lekko pochyl w jej kierunku.

jak poderwać ogrody piękna

SZTUKA KONWERSACJI

W pierwszych chwilach waszej znajomości (a także w ogóle, w życiu – to naprawdę się opłaca) należy unikać jakiegokolwiek narzekania i krytycyzmu. Zamiast narzekania, skup się na pozytywach, zadbaj o swój nastrój i staraj się być pogodna, żartobliwa i naturalna.

MAGIA DOTYKU

Jeśli rozmowa dobrze się toczy, świetnie się bawisz w jego czy w jej towarzystwie i chcesz przejść na następny level – czyli totalnie zauroczyć wybraną osobę, nadszedł czas, by wykorzystać magię dotyku.

Jak to zrobić? W trakcie rozmowy z mężczyzną, dotknij przelotnie jego dłoni lub ramienia, podkreślając znaczenie swoich słów. Ten prosty trik wysyła do jego podświadomości potężny sygnał i uruchamia zmysły.

Szanse na kontynuacje waszej znajomości teraz znacznie wzrastają!

jak poderwać ogrody piękna

CZY WYGLĄD SIĘ LICZY?

Oczywiście, wygląd jest niezwykle istotny, jednak chodzi tu raczej o ogólne dobre wrażenie, wyrażające się w estetyce, niż o panujące kanony urody.

Na pewno należy unikać wyzywającego look’u – taki zostaw na późniejszy etap, na pełne intymności randki z ukochaną osobą.

Uwodzicielski wygląd to raczej umiejętne pokazywanie swoich atutów, a nie podawanie wszystkiego na tacy.

Napisz komentarz