Zadbaj o siebie, o swój wewnętrzny spokój, o stan ducha, który w dzisiejszych czasach jest zakłócany przez natłok informacji oraz pośpieszny styl życia. Dziś już wiadomo, że work-life balance to istotny element w naszym nieustannie zmieniającym się świecie.

Troska i dbałość o własne ciało to właściwa droga do wydobycia z niego piękna. Dwa kosmetyki z serii NUXE  BODY Rêve de Thé podnoszą poziom nawilżenia skóry, dzięki zawartości naturalnych ekstraktów, pochodzących w 100% z zielonej technologii we Francji – biotechnologicznym procesom przyjaznym środowisku.

Odświeżający zapach jest połączeniem nut zielonej herbaty i rabarbaru, które w kombinacji ze świeżymi ziołami, działają energetyzująco i stymulująco.

NUXE BODY Rêve de Thé
REWITALIZUJĄCY PEELING DO CIAŁA

POJEMNOŚĆ: 150ML / CENA: 82zł

Kilka razy w tygodniu sięgnij po NUXE BODY Rêve de Thé – rewitalizujący peeling z nasionami bambusa, aby skutecznie złuszczyć martwy naskórek naskórka. Bogata, ultra-odżywcza formuła peelingu wzbogacona jest o  łagodzący wyciąg z zielonej herbaty. Skóra staje się gładka, silna i odnowiona!

Zadbaj o siebie ogrody piękna

NUXE BODY Rêve de Thé
TONIZUJĄCY KREM UJĘDRNIAJĄCY

POJEMNOŚĆ: 200ML / CENA: 166zł

Zadbaj o siebie z tonizującym, ujędrniającym kremem NUXE BODY Rêve de Thé. Codzienny masaż ciała tym kremem poprawia kondycję skóry, odżywia ją, wzmacnia i doskonale pielęgnuje.

 

ww.nuxe.com

Napisz komentarz