W dzisiejszych czasach smartfony są nieodłącznym elementem naszego życia i ułatwiają nam wiele codziennych czynności. A dzięki różnorodnym i łatwym w użyciu aplikacjom, nasze życie staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Jakie są najlepsze aplikacje dla kobiet?

NAJLEPSZE APLIKACJE DLA KOBIET

Od aplikacji do fitnessu, śledzenia cyklu, po aplikacje do bezpieczeństwa i relaksu, istnieje wiele aplikacji, które są specjalnie zaprojektowane dla kobiet. Pomagają nam zaplanować naszą codzienną rutynę i utrzymać życie na właściwym torze.

Jeśli zastanawiasz się, jakie aplikacje powinnaś mieć na swoim telefonie, przejrzyj poniższe zestawienie i wybierz aplikację, która najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby (albo ściągnij je wszystkie!) Uwaga – niestety nie wszystkie mają polską wersję i w związku z tym mogą występować problemy z ich prawidłowym działaniem.

Oto 10 najlepszych aplikacji dla kobiet:

Headspace

Headspace to aplikacja, która pomoże Ci rozpocząć praktykę medytacji prowadzonej. Możesz wybrać spośród wielu różnych medytacji, dotyczących takich tematów jak stres w pracy, lęk, a nawet sesji pomagających radzić sobie z pewnymi emocjami, takimi jak złość i samotność. Możesz również wybrać czas trwania danej sesji. Ponadto treści snu w Headspace są miłym dodatkiem i zapewniają wystarczającą różnorodność dla przypadkowego użytkownika.

Clue

Clue to jedna z najlepszych aplikacji do śledzenia okresu dla kobiet. Aplikacja ma również ustawienie, które przypomina Ci o zażyciu pigułki antykoncepcyjnej. Ponadto, będąc w ciąży, możesz również rejestrować jej przebieg a nawet śledzić wzrost swojego dziecka.

Calm

Calm to aplikacja do relaksu i snu. Oferuje wiele treści, które pomagają Ci się zrelaksować i smacznie zasnąć, takich jak historie, muzyka, dźwięki natury, medytacje, ćwiczenia oddechowe, itp. Aplikacja pomaga również zwiększyć koncentrację i spokój wewnętrzny. Jest pięknie zaprojektowana, intuicyjna i łatwa w użyciu.

Mint

Mint to aplikacja do zarządzania finansami osobistymi, która pomoże Ci zarządzać swoimi pieniędzmi w najlepszy możliwy sposób. Z tą aplikacją możesz ustawić miesięczne budżety i śledzić wszystkie swoje wydatki. Zobaczysz, ile wydajesz na jedzenie, paliwo i inne rzeczy każdego miesiąca. Możesz również ustawić cele finansowe, np. oszczędzanie na wycieczkę do Grecji lub cenny prezent dla ukochanego.

Yours App to aplikacja, która pozwala Ci tworzyć i udostępniać własne historie wideo z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Możesz wybrać spośród wielu szablonów, takich jak podróże, urodziny, ślub, itp., i dodać swoje zdjęcia i filmy. Aplikacja automatycznie dostosuje muzykę, efekty i przejścia do Twojej historii. Możesz również edytować i personalizować swoją historię według własnego gustu, następnie  udostępnić ją swoim przyjaciołom lub rodzinie.

FitOn

Ta aplikacja oferuje bezpłatne treningi, z udziałem znanych trenerów i celebrytów, takich jak Gabrielle Union, Julianne Hough, Jonathan Van Ness i inni. Możesz wybrać spośród wielu rodzajów treningów, takich jak HIIT, pilates, taniec, boks, joga, itp. Możesz również dostosować swój plan treningowy do swojego celu, poziomu i dostępności sprzętu. Aplikacja również śledzi Twoje kalorie, czas i postępy. FitOn umożliwia rónież dołączenie do społeczności i ćwiczenie wraz z innymi użytkownikami.  Nie potrzebujesz żadnego sprzętu ani trenera, wystarczą tylko Twoje chęci – i smartfon!

Water Reminder – Daily Tracker

Water Reminder to aplikacja, która przypomina o regularnym piciu wody. Oblicza Twoje dzienne zapotrzebowanie na wodę na podstawie Twojego wieku, wagi, aktywności i klimatu. Aplikacja wysyła  powiadomienia informujące kiedy powinnaś napić się wody i pomaga Ci monitorować jej ilość. Dzięki nawodnieniu możesz poprawić swoje zdrowie, urodę i samopoczucie.

Treatwell

Treatwell to aplikacja, która pozwala Ci rezerwować i płacić za zabiegi urody i wellness w Twojej okolicy. Oferuje szeroki wybór usług, takich jak manicure, pedicure, fryzjer, masaż, depilacja, makijaż, itp. Możesz przeglądać i porównywać różne salony, spa i kliniki, sprawdzać opinie i oceny, a także korzystać z ofert i rabatów. Aplikacja jest łatwa w użyciu i pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze.

SafeTrek

SafeTrek to aplikacja, która zapewnia Ci bezpieczeństwo w sytuacjach zagrożenia. Działa w taki sposób, że gdy czujesz się zagrożona, trzymasz naciśnięty przycisk na ekranie. Jeśli nic się nie stanie, zwolniasz przycisk i wprowadzasz swój kod PIN. Jeśli go nie wprowadzisz, aplikacja automatycznie powiadomi najbliższy posterunek policji i wyśle im Twoją lokalizację.

Flo

Flo to aplikacja do śledzenia okresu, owulacji i ciąży dla kobiet. Pomaga przewidywać i śledzić swój cykl i dni płodne. Dostarcza spersonalizowanych porad i artykułów na tematy związane z Twoim zdrowiem i życiem seksualnym. Aplikacja jest dyskretna, bezpieczna i łatwa w użyciu.

najlepsze aplikacje dla kobiet ogrody piękna

Napisz komentarz