Każdego dnia nasza skóra wymaga odpowiedniej uwagi i troski, a my poprzez właściwą pielęgnację staramy się jej dawać to co najlepsze. Dotyczy to również okolic intymnych, niezwykle delikatnej i wrażliwej części ciała, która reaguje dużo łatwiej na potencjalne, drażniące substancje zawarte w kosmetykach. Dlatego podczas wyboru tego typu produktów, kluczową rolę odgrywa zarówno ich skład, jak i nasze potrzeby. W myśl tego, marka Herbal Care opracowała linię trzech żeli do higieny intymnej z bławatkiem, korą dębu i czystkiem, opartą na łagodnych składnikach myjących. Znajdziemy tu za to moc naturalnych ekstraktów roślinnych.

Łagodzący żel do higieny intymnej BŁAWATEK Herbal Care

Żel zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego, które delikatnie myją i przywracają równowagę fizjologiczną miejsc intymnych. Doskonale sprawdzi się w codziennej, łagodnej pielęgnacji podrażnionych okolic intymnych. Ekstrakt z bławatka łagodzi, odświeża i niweluje uczucie suchości. Ekstrakt z zielonej herbaty działa regenerująco. Kwas mlekowy przywraca prawidłowe pH, zapobiega wysuszeniu śluzówki oraz zapewnia optymalne nawilżenie. Z kolei alantoina koi podrażnienia i przyspiesza proces regeneracji naskórka.

Ochronny żel do higieny intymnej KORA DĘBU Herbal Care

Kosmetyk powstał z myślą o codziennej pielęgnacji okolic intymnych ze skłonnością do upławów i infekcji. Jego kojąca formuła i subtelny zapach, zapewnia uczucie świeżości. Żel zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego, które łagodzą i wspomagają ochronę miejsc intymnych. Ekstrakt z kory dębu minimalizuje dyskomfort. Ekstrakt z macierzanki łagodzi świąd, podrażnienia i zaczerwienienia. Prebiotyk dba o mikroflorę okolic intymnych, przywracając komfort. Natomiast alantoina łagodzi podrażnienia.

Ultradelikatny żel do higieny intymnej CZYSTEK Herbal Care

Preparat zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego, które delikatnie myją i koją podrażnienia. Dlatego będzie idealnym wyborem do codziennej, łagodnej pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej. Ekstrakt z czystka działa łagodząco, przynosząc ulgę podrażnionej śluzówce. Ekstrakt z bawełny nawilża, odżywia i wspomaga regenerację. D-pantenol zmniejsza dyskomfort i niweluje uczucie suchości, a alantoina odpowiada za ukojenie podrażnień i przyspieszenie procesu regeneracji. Wyjątkowo delikatna i bezzapachowa formuła zapewnia uczucie świeżości i komfortu.

Herbal Care Łagodzący żel do higieny intymnej BŁAWATEK: 13,99 zł/ 330 ml
Herbal Care Ochronny żel do higieny intymnej KORA DĘBU: 13,99 zł/ 330 ml
Herbal Care Ultradelikatny żel do higieny intymnej CZYSTEK: 13,99 zł/ 330 ml

Napisz komentarz