LIFESTYLE

To będzie cudowna wiosna – Ekocuda powracają! Nadchodzi kolejna edycja Targów Kosmetyków Naturalnych

Pinterest LinkedIn Tumblr

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych to wydarzenie skupiające miłośników oraz producentów kosmetyków naturalnych, ekologicznych i wegańskich. To doskonała okazja na poznanie nowych marek, porozmawianie z ich twórcami, a także zakup ulubionych eko produktów.

Najbliższa edycja już 15 – 16 kwietnia w Poznaniu oraz 22 – 23 kwietnia w Warszawie. Wstęp dla odwiedzających targi jest bezpłatny.

Rynek kosmetyczny w ostatnich latach bardzo się rozwinął, co obserwujemy w ilości firm rokrocznie zgłaszających się na Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. Marki, które są na rynku od lat bardzo intensywnie się rozwijają, co odbiorcy mogą zauważyć w komunikacji Social Media. Producenci wypuszczają w ciągu roku po kilka, czy nawet kilkanaście nowych produktów, wchodzą do sprzedaży do dużych drogerii, w których na półkach można spotkać coraz więcej polskich marek eko, co jeszcze parę lat temu graniczyło z cudem. To pokazuje nam, jak rynek kosmetyków naturalnych urósł i jakie są oczekiwania konsumentów.

Naprzeciw potrzebom odbiorców wychodzi marka Ekocuda, która dzięki organizowanym Targom Kosmetyków Naturalnych zrzesza pod jednym dachem całe grono sprawdzonych wystawców, dzięki czemu konsument ma szansę na zapoznanie się nie tylko z produktem, ale także osobami, które ten produkt tworzą.

To będzie już 7 rok. Cieszymy się, że to już tyle lat oraz fakt, jak bardzo przez ten czas rozwinęły się i zagościły także w innych miastach Polski. Przy okazji wcześniejszych edycji, wystawcy mogli pokazać swoje produkty w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz Wrocławiu. Najbliższa, wiosenna edycja Ekocudów będzie odbywać się w dwóch lokalizacjach – w Poznaniu (15-16 kwietnia) oraz w Warszawie (22 – 23 kwietnia). Mogę zapewnić, że na odwiedzających czeka wiele atrakcji, marek znanych, ale też sporo debiutów. Co mnie osobiście bardzo cieszy, bo pokazuje to jak bardzo ta branża nieustannie się rozwija. Podczas targów będzie można przetestować, powąchać i sprawdzić kosmetyki na własnej skórze, a także zasięgnąć cennych porad i poznać innych miłośników naturalnej pielęgnacji – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i właścicielka marki Ekocuda oraz Targów Kosmetyków Naturalnych.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda są wyjątkową inicjatywą uwielbianą przez polskich konsumentów, skupiającą ogromną liczbę wystawców, marek i produktów w jednym miejscu. To niepowtarzalna okazja do spotkania pasjonatów kosmetyków naturalnych – zarówno tych, którzy je wytwarzają jak i eko-świadomych konsumentów, którzy chętnie je kupują.

Oferta wystawców obejmuje m.in.: kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów, makijażu, a także dedykowane konkretnej grupie odbiorców – dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Łącznie, wszystkie edycje wydarzenia, przyciągnęły dotąd około 320 000 odwiedzających.

Ekocuda Poznań odbędą się w dniach 15-16 kwietnia w Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3.

Zapraszamy w godzinach 11.00-18.00 w sobotę oraz niedzielę

Wstęp bezpłatny

Szczegóły i lista wystawców: https://ekocuda.com/targi/poznan/

Ekocuda Warszawa odbędą się w dniach 22-23 kwietnia w Domie Towarowym Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25.

Odwiedzających zapraszamy w godzinach 11.00-18.00 w sobotę oraz niedzielę

Wstęp bezpłatny

Szczegóły i lista wystawców: https://ekocuda.com/targi/warszawa/

O marce:
Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych to cykliczne targi, które odbywają się dwa razy w roku w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. Łącznie wszystkie edycje odwiedziło ok. 320 000 osób. Na targach swoje produkty prezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. Pojawiają się również marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku.

Napisz komentarz

+ seventy five = eighty five