LIFESTYLE

SPECJALNE ZEGARKI SWATCH Z OKAZJI DNIA MATKI I OJCA

Pinterest LinkedIn Tumblr

Mamy, ojcowie i osoby pełniące ich rolę robią tak wiele dla swoich rodzin, że zasługują na wyjątkowe traktowanie. Dlatego Swatch sięga po zabawne zegarki, o wiele trwalsze niż świeży bukiet i stanowiące miłą odmianę!

Te dwa zabawnie ironiczne odwołania do stereotypów na temat mamy i taty bazują na koncepcji „Mommypedii” i „Daddypedii”, prezentując powiedzonka, które u większości z nas wywołują śmiech … do czasu, aż sami stajemy się rodzicami!

ALL ABOUT MOM GENT

Ten Swatch poświęcony jest mamom i ich powiedzonkom. Tekst „I told you so!” (A nie mówiłam!) widnieje na czerwonym pasku, wskazówki świecą w ciemności, a koło datownika ozdobione jest sercami w różnych kolorach, które zmieniają się codziennie między północą a 2 nad ranem.

ALL ABOUT DAD NEW GENT

„Go Ask Your Mom” (Zapytaj mamę) to wyzywająca odpowiedź umieszczona na pasku, pasująca zarówno do doświadczonych, jak i początkujących ojców. Niebieski model NEW GENT ma wskazówki świecące w ciemności i – podobnie jak ALL ABOUT MOM – datownik z kołem ozdobionym sercami w różnych kolorach, które zmieniają się codziennie między północą a 2 nad ranem.

Napisz komentarz

+ 66 = seventy one