Proste w użyciu, bezpieczne, a jednocześnie dające najlepsze, profesjonalne efekty – Sesderma SESLASH to dwa produkty do rzęs wzajemnie wzmacniające swoje działanie. Zgodnie z filozofią synergii, którą marka Sesderma promuje od dawna, dr Gabriel Serrano i współpracujący z nim specjaliści zauważyli, że łączenie odpowiednich produktów daje lepsze efekty, niż stosowanie ich samodzielnie. Tak właśnie działa duet SESLASH.

Jak wygląda rytuał wzmacniający rzęsy?

Wieczorem i o poranku na linię włosków nakładasz SESLASH Serum. A kiedy chcesz podkreślić spojrzenie – malujesz rzęsy produktem SESLASH BLACK – tusz do rzęs z czarnymi pigmentami. Wzmacnia, pogrubia i wydłuża rzęsy, pomaga ograniczyć wypadanie rzęs, nawilża, dodaje objętości, blasku i elastyczności. Dzięki serum z funkcją aktywującą i wzmacniającemu działaniu odżywczego tuszu z czarnymi pigmentami – po miesiącu stosowania twoje rzęsy będą widocznie dłuższe, grubsze i mocniejsze. Przekonaj się o tym naocznie!

SESDERMA SESLASH BLACK

Cena: 94 zł
Pojemność: 5 ml

Sesderma SESLASH Black to regenerująca maska do rzęs z czarnymi pigmentami. Pozwala osiągnąć efekt makijażu, jednocześnie wzmacniając, nawilżając, wydłużając włoski i zapobiegając ich wypadaniu. Produkt zawiera kompleks wzmacniający z keratyną, ekstraktem z czerwonych alg, kwasem hialuronowym i gliceryną. Bądź systematyczna, a pierwsze spektakularne rezultaty zobaczysz już po 28 dniach** stosowania!

  • DLA WRAŻLIWYCH OCZU
  • BRAK ŁZAWIENIA U 100% UŻYTKOWNIKÓW
  • HIPOALERGICZNY ZAPACH

SESDERMA SESLASH

Cena: 110 zł
Pojemność: 5 ml

SESDERMA SESLASH Serum intensywnie odżywiające rzęsy i brwi, zwiększające ich elastyczność, grubość i odporność na uszkodzenia. Zawarte w składzie substancje, takie jak: czynniki wzrostu, ekstrakt z morwy białej, ekstrakt z koniczyny czerwonej i peptydy stymulują wzrost nowych włosków. Natomiast kwas hialuronowy, estry jojoba, olej ze słodkich migdałów i pantenol poprawiają kondycję brwi i rzęs, nadając im połysk i miękkość. Obecność pęcherzyków lipidowych zwiększa transport składników aktywnych zawartych w produkcie. Dzięki temu efekty stosowania są szybsze i długotrwałe. Rezultatem są grubsze, dłuższe rzęsy i brwi oraz zmniejszone ich wypadanie.

WSKAZANIA:

  • przerzedzone, krótkie rzęsy i brwi,
  • wypadanie rzęs, brwi,
  • uszkodzenia związane z nieprawidłowym demakijażem,
  • cienkie, słabo widoczne włoski,
  • wspomagająco po procedurach medycznych związanych z utratą rzęs i brwi.

ZASTOSOWANIE:

Aplikować 2 razy dziennie na oczyszczone górne i dolne rzęsy, nakładając odżywkę i nasady od wewnętrznej do zewnętrznej strony oka. Po wchłonięciu (1-3 min.) można wykonać makijaż. W przypadku brwi również należy stosować serum 2 razy dziennie na oczyszczone włoski, wykonując delikatny masaż. Pozostawić do całkowitego wchłonięcia.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Czynniki wzrostu, ekstrakt z morwy białej, ekstrakt z koniczyny czerwonej, peptydy, kwas hialuronowy, estry jojoba, olej ze słodkich migdałów, pantenol.

Napisz komentarz