Kultowy płyn micelarny PINK do skóry wrażliwej 3w1 od Garnier Skin Naturals obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny! Płyn micelarny nr 1. w Polsce już teraz dostępny jest w limitowanej, tęczowej odsłonie! Marka Garnier wyraża swoje wsparcie dla społeczności LGBTQIA+ poprzez nawiązanie współpracy z organizacją Heritage of Pride oraz przyłączenie się do obchodów Pride Month – Miesiąca Dumy, obchodzonego w czerwcu na całym świecie.

Konsumenci już dawno pokochali kultowy różowy płyn micelarny od marki Garnier. Produkt ten od lat pozwala wszystkim na wyrażanie siebie. Dzięki niemu możemy bez granic eksperymentować z makijażem, który jest wyrazem artystycznym i pozwala każdemu odzwierciedlać swoją osobowość.

Teraz Garnier idzie krok dalej – marka zdecydowała się w jeszcze większym stopniu wesprzeć społeczność LGBTQIA+. Dokonała tego poprzez nawiązanie współpracy z pozarządową organizacją Heritage of Pride, która znana jest również jako NYC Pride. To niezależny podmiot, który każdego roku organizuje oficjalne pride’owe wydarzenia LGBTQIA+ w Nowym Jorku, aby upamiętnić zamieszki w Stonewall w 1969 roku. Był to początek współczesnego ruchu na rzecz praw członków społeczności LGBT+. Misja organizacji to działanie na rzecz przyszłości bez dyskryminacji, w której wszyscy ludzie mają równe prawa.

Działania Heritage of Pride są o tyle spójne z wartościami Garnier, o ile różnorodność jest dla marki bardzo ważna. Świadczy o tym chociażby claim marki – BEAUTY FOR ALL OF US! Limitowana edycja płynu micelarnego to tylko początek wsparcia udzielonego społeczności LGBTQIA+. W parze ze znanym i lubianym micelem w wersji Pride idzie także edukacja oraz umożliwienie, by ludzie chcący podzielić się swoimi historiami na szeroką skalę, mogli to uczynić.

PREMIERA NOWEGO PŁYNU MICELARNEGO

Ta sama uwielbiana formuła płynu micelarnego, w nowej, tęczowej odsłonie to delikatny płyn do demakijażu i mycia twarzy, który nie tylko usuwa makijaż, ale także oczyszcza i koi. Produkt usuwa do 100% makijażu, a technologia miceli pomaga wychwytywać zanieczyszczenia, makijaż, brud i zanieczyszczenia. Płyn skutecznie oczyszcza skórę bez konieczności jej pocierania. Formuła wzbogacona o glicerynę botaniczną pomaga odżywić skórę, pozostawiając ją ukojoną i nawilżoną. Hipoalergiczna formuła produktu jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Płyn nie podrażnia i nie wysusza skóry. Nie powoduje również uczucia ściągnięcia.

Cena płynu micelarnego PRIDE: 22,99 zł
Cena płynu micelarnego PINK: 22,99 zł

Płyn micelarny w wersji Pride to symbol zaangażowania się Garnier w obchody tegorocznego Pride Month. Marka planuje też kolejne, realizowane w pozostałej części roku działania, które mają wspierać społeczność LGBTQIA+. Wszystko po to, aby zbliżyć się do wizji równego pozbawionego dyskryminacji świata.

Płyn micelarny w wersji Pride od Garnier jest dostępny w sprzedaży od 1 czerwca do wyczerpania zapasów na Allegro, Cocolita, ezebra, ladymakeup oraz hebe.pl ecommerce).

O Garnier
Od 1940 roku Garnier oferuje skuteczne i innowacyjne produkty do pielęgnacji włosów i twarzy. Marka słynie z połączenia hojności natury – owoców, nasion, pączków i kwiatów – z przynoszącą efekty pielęgnacją skóry i włosów. Aktywne składniki są wydobywane dzięki wnikliwym badaniom i rozwiązaniom technologicznym, które biorą to, co najlepsze z sił i możliwości natury. Garnier od lat działa w imię piękna zarówno naszego, jak i planety. Zielone Zobowiązania Garnier to początek podróży w stronę zrównoważonej, zielonej przyszłości, na poczet której Garnier działa w ramach: solidarnego pozyskiwania surowców, ulepszenia biodegradowalności formuł, tworzenia opakowań z recyklingu i do recyklingu oraz pozyskiwania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii wykorzystywanej w zakładach przemysłowych. Wszystkie produkty Garnier posiadają Certyfikat Cruelty Free w ramach programu Leaping Bunny.

Napisz komentarz