Marka L’Oréal Professionnel Paris doskonali techniki koloryzacji włosów już od 1909 roku i jest autorem gorącego trendu French Balayage – dwuetapowej techniki rozjaśniania włosów, która daje perfekcyjne rezultaty z bardzo naturalnym wykończeniem. W tym sezonie marka wprowadza na rynek kolejną przełomową innowację – Fioletowy balsam rozjaśniający Blond Studio. W połączeniu z koloryzacją Dia light oferuje on dwie nowe stylizacje kolorystyczne inspirowane popularnym trendem Milky Hair: Milky Chai (dla włosów jasnych) i Milky Caramel (dla włosów ciemnych), czyli kremowe odcienie od jasnego latte, aż po karmel.

L’Oréal Professionnel Paris: lider marki o wieloletniej historii, wynoszący profesjonalistów na wyższy poziom

W 1909 roku założyciel marki Eugène Schuller stworzył pierwszą nieszkodliwą farbę do włosów. Od tamtej pory marka L’Oréal Professionnel Paris nieustannie rewolucjonizuje profesjonalną koloryzację i pielęgnację. Począwszy od kluczowych innowacji, takich jak gama iNOA – pierwsza bezamoniakowa farba do włosów oparta na formule olejowej – po wejście w świat Metaverse. Marka dostarcza profesjonalistom kreatywnych inspiracji, aby stale podnosić swoje umiejętności artystyczne.

2 nowe stylizacje kolorystyczne inspirowane mlecznym blondem, najgorętszym trendem w tym sezonie

Mleczny blond to rodzina bardzo modnych odcieni. Trend ten szybko zyskał popularność w mediach społecznościowych, a #MilkyBlonde ma ponad 14,5 miliarda wyświetleń na TikToku. Na ten sezon marka L’Oréal  Professionnel Paris zainspirowana viralowym trendem, stworzyła dwie nowe odsłony kolorystyczne, uzyskane dzięki profesjonalnym technikom balayage.

Obie stylizacje kreowane są w salonach fryzjerskich dzięki profesjonalnej, dwuetapowej usłudze oraz specjalnej technice French Balayage, podzielonej na dwa kluczowe etapy i wykorzystującej najlepsze produkty:

  • Etap 1: rozjaśnianie włosów za pomocą Fioletowego balsamu rozjaśniającego Blond Studio od marki L’Oréal Professionnel Paris.
  • Etap 2: zastosowanie spersonalizowanej mlecznej mieszanki z wykorzystaniem półtrwałej koloryzacji kwasowej Dia light.

Obie stylizacje są odpowiednie do każdego rodzaju włosów, dając możliwość uzyskania delikatnych i kremowych odcieni oraz świetlistych mlecznych barw włosów.

Blond Studio: kluczowy produkt stojący za trendem French Balayage

Aby pozostać liderem innowacji, L’Oréal Professionnel Paris powitał nowy produkt w portfolio gamy Blond Studio, która jest popisowym narzędziem do dekoloryzacji włosów od marki. To Fioletowy balsam, który dzięki formule na bazie olejków rozjaśnia włókno włosa w jednym kroku, natychmiast neutralizując niepożądane refleksy i oferując najlepsze profesjonalne rezultaty kolorystyczne.

Ponadto Fioletowy balsam rozjaśniający wzmacnia włókno włosa od wewnątrz. Technologia bonder inside składająca się z kwasu cytrynowego i glicyny chroni wewnętrzną strukturę włosów, a 29% olejów odżywczych zawartych w produkcie Blond Studio dodatkowo potęguje efekt pielęgnacyjny.

Technika balayage jest jednym z kluczowych filarów w świecie koloryzacji włosów. L’Oréal Professionnel Paris oferuje jej autorską odmianę „à la française”, która zapewnia bardzo naturalne i spersonalizowane rezultaty. Dwuetapowa usługa z wykorzystaniem produktów z gam Blond Studio i Dia light to doskonałe połączenie techniki rozjaśniania z odżywczym blaskiem, oferujące naturalny i świetlisty efekt, bez niepożądanych miedzianych tonów.

Więcej informacji: https://www.lorealprofessionnel.pl/

Napisz komentarz