KOSMETYKI

NUXE Sun – wysoka ochrona i czysta przyjemność w jednym!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nuxe Sun to idealne połączenie przyjemności lata oraz wysokiej jakości ochrony skóry przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Bogata oferta różnorodnych konsystencji i zmysłowych zapachów, stworzonych w laboratoriach Nuxe we Francji, chroni skórę oraz dba o środowisko naturalne i ekosystem morski. Nowe opakowania to także 25% mniej plastiku!

W 2023 roku pielęgnacja przeciwsłoneczna przeniesie się do innego wymiaru dzięki czystym i wodoodpornym formułom, które nie są toksyczne dla ekosystemu wodnego. Konsystencje produktów Nuxe Sun wspaniale pieszczą skórę, a ich zapachy zachwycają zmysły. Każdy z produktów roztacza wakacyjną aurę, dzięki połączeniu słodkiej pomarańczy i olejku eterycznego z liści gorzkiej pomarańczy oraz powiewowi kokosa i gardenii tahitańskiej.

Wśród nowości znajduje się Nuxe Sun Olejek do opalania twarzy i ciała SPF 50, który pozostawia satynowe wykończenie na skórze bez uczucia lepkości, zapewniając skuteczną ochronę przeciwstarzeniową komórek skóry i zapobiegając przebarwieniom. W opakowaniu z pompką, w wygodnej formie sprayu.

Nuxe Sun Mleczko do twarzy i ciała Spray SPF 30 to lekka konsystencja, która pozostawia satynowe wykończenie, bez uczucia lepkości. Dodatek karobu odżywia skórę i wzmacnia efekt opalenizny.

Nowa formuła Nuxe Sun Mleczko do twarzy i ciała Spray SPF 50 jest odporna zarówno na wodę, jak i pot. Jego konsystencja w sprayu roztapia się na skórze z zachwycającą zmysłowością, nie pozostawiając białych smug. Połączenie wysokiej ochrony przeciwsłonecznej oraz głębokiego odżywienia dzięki bogactwu składników odżywczych.

Nuxe Sun Olejek do opalania twarzy i ciała SPF 30 wzbogacony jest olejkami roślinnymi, które gładko się rozprowadzają, chroniąc skórę i pozostawiając zmysłowe satynowe wykończenie. Ochrona przeciwstarzeniowa komórek i efekt wspaniałej opalenizny wzbogacone są o unikalne wyciągi kwiatowe. Posiada także zachwycającą nutę zapachową słodkiej pomarańczy, gardenii tahitańskiej i wanilii.

Niech letnie przyjemności Nuxe Sun towarzyszą nam wszędzie, gdzie poniosą nas promienie słoneczne!

Napisz komentarz

fifty one − = forty six