Cantu to marka o międzynarodowym zasięgu, uwielbiana przez włosomaniaczki na całym świecie. Produkty tej firmy dedykowane są pielęgnacji włosów falowanych, kręconych oraz sprężynkowatych. Niedawno kosmetyki pojawiły się w odświeżonych, bardziej funkcjonalnych opakowaniach, a teraz na polskim rynku dostępne są nowości — kosmetyki z uwielbianej linii Avocado oraz akcesoria do włosów.

Bardziej funkcjonalne opakowania

Jakiś czas temu kosmetyki Cantu zmieniły opakowania. Ich nowa odsłona znacznie ułatwia użytkownikom codzienną pielęgnację. Dzięki znajdującym się na produktach etykietach ze specjalnym, kodowanym kolorem oznaczeniem prościej jest dobrać kosmetyk do części procesu pielęgnacji włosów. Wskazówki znajdują się na przedniej części opakowania i oznaczają konkretne kroki w rutynie: STYLIZACJA, OCZYSZCZANIE, ODŻYWIANIE i KURACJA.

Inspiruj świat na własnych warunkach — kampania Cantu

Nowa kampania Cantu ukazuje świat pełen inspiracji i pozytywnej energii, wybrzmiewającej z każdego ujęcia. Podkreśla również wartości, bliskie marce. Przedstawia środowisko różnych osób, w odmiennych sytuacjach życia codziennego, których łączy wspólny mianownik — świadoma pielęgnacja włosów. Świat Cantu, to przestrzeń celebrowania siebie, swojego unikalnego i niepowtarzalnego piękna. To właśnie inspiruje markę do odkrywania oraz tworzenia produktów, które będą zgodne z naturalnymi potrzebami pielęgnacji włosów.

https://www.instagram.com/p/CsV2ocdIChs/

Nowość: Nawilżające kosmetyki z gamy Avocado!

Linia kosmetyków Cantu z dodatkiem awokado pobiła już serca curlygirls w innych krajach, a teraz nadszedł czas na Polskę! Połączenie masła shea oraz awokado, tworzy niesamowitą kombinację, zapewniającą nawilżenie i odżywienie loków, fal i sprężynek. Awokado to prawdziwy hit, który ma mnóstwo prozdrowotnych właściwości. Jednak jego działanie ma zbawienny wpływ także na włosy teksturowane. Olej z tego owocu zawiera ogrom nienasyconych kwasów tłuszczowych, które wzmacniają włosy i zapewniają ochronę przed uszkodzeniami. Zawiera również witaminy A, B, C i D. To one odpowiadają za odżywienie i zapewniają pasmom niezbędnych składników odżywczych. Awokado to komponent, który świetnie nawilża skręty i pomaga zapobiegać ich wysuszeniu, łamliwości oraz łuszczeniu się skóry głowy.

Dostępne w Polsce produkty z linii Cantu Avocado: nawilżający szampon, nawilżająca pianka do włosów, nawilżające mleczko do włosów.

Akcesoria do włosów

Nowością na polskim rynku są też nieocenione w pielęgnacji i stylizacji włosów teksturowanych akcesoria. Zdarza się, że to właśnie grzebienie, szczotki lub czepki do spania są brakującym ogniwem, który może zmienić wygląd skrętów. Zestaw profesjonalnych akcesoriów do włosów firmy Cantu zaspokoi wszystkie wymagania dotyczące włosów, niezależnie od tego, czy chcesz wygładzić loki, czy rozczesać splątania. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, w tym włókna węglowego i naturalnego włosia dzika, dzięki czemu pielęgnacja i stylizacja włosów stają się delikatniejsze i łatwiejsze.

Produkty z NOWEJ gamy akcesoriów Cantu obejmują: szczotka Ultra Glide Detangling Brush, szczotka Ultra Glide Detangling Brush, grzebień Extra Lift Double Row Pick, grzebień Sturdy Detangling Comb, Zestaw grzebieni z włókna węglowego czepek do spania Bonnet Classic, czepek Satin Cap

Nowości Cantu dostępne są w każdym Rossmannie i na stronie Lookfantastic

Napisz komentarz