LIFESTYLE

MAYBELLINE NEW YORK MUSIC STORIES VOL. 2 – WYDARZENIE, O KTÓRYM TRZEBA USŁYSZEĆ

Pinterest LinkedIn Tumblr

13 KWIETNIA ODBYŁO SIĘ WYJĄTKOWE WYDARZENIE MAYBELLINE NEW YORK MUSIC STORIES. W BUDYNKU FOCUS W WARSZAWIE NA JEDNEJ SCENIE SPOTKAŁ SIĘ ŚWIAT MUZYKI, NAJNOWSZE TECHNOLOGIE I NAJGORĘTSZE TRENDY MAKIJAŻOWE PROSTO Z NOWEGO JORKU.

Marka Maybelline New York po raz kolejny zabrała nas w podróż do tętniącego życiem Nowego Jorku. Tym razem dzięki najnowszym technologiom Goście mogli przenieść się prosto na Times Square – wizytówkę Nowego Jorku słynącą z zapierających dech w piersiach wielkoformatowych multimedialnych reklamach. Gra świateł, kolorów i dźwięków pozwoliła w pełni poczuć klimat metropolii.

Maybelline New York Music Stories to wyjątkowe multisensoryczne widowisko oddziałujące na wszystkie zmysły. Dzięki sztuce audiowizualnej w czasie rzeczywistym można było odbyć fascynującą podróż do Nowego Jorku – miasta trendów, sztuki, wyjątkowej architektury.

Ale to koniec technologicznych nowinek! Podczas eventu goście mieli okazję stworzyć własnego… avatara. Na tej nowojorskiej wystąpili artyści młodego pokolenia, m.in. Nita (Anita Dudczak) – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, influencerka oraz jedna z najnowszych twarzy marki Maybelline New York Swoje umiejętności wokalne szlifowała m.in. w Akademii Muzycznej na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Film, w którym naśladuje głosy innych wokalistek, stał się viralem na całym świecie. Nita nawiązała współpracę z wytwórnią Kayax, w której pracuje nad swoją pierwszą płytą.

Wizyta w Nowym Jorku podczas MNY Music Stories vol. 2 była również jedyną i niepowtarzalną okazją do udziału w pokazie makijażowych trendów autorstwa Klaudii Jóźwiak, Official Make-Up Artist Maybelline New York. Tego dnia odbył się też launch nowości produktowych: tuszu The Falsies Surreal, podkładu SUPER STAY 24H SKIN TINT i 5-ciu nowych odcieni viralowej pomadki Super Stay Vinyl Ink.

Napisz komentarz

forty one − = 36