W dniu dedykowanym wszystkim kobietom nie ma lepszego prezentu niż chwila poświęcona sobie. Niezależnie od tego czy chcesz sprawić sposobność do tego swojej mamie, przyjaciółce, siostrze czy samej sobie, warto przemyśleć pod tym kątem kwestię pielęgnacji włosów. W końcu może być ona prawdziwym rytuałem, sprawiającym dużo przyjemności i naprawdę odprężającym. A poza tym, przy użyciu kosmetyków o wysokiej jakości i skuteczności, może przynieść efekty w postaci pięknych, lśniących i zdrowo wyglądających pasm.

Przykładem produktów, które pozwalają to osiągnąć, są te od L’Oréal Professionnel Paris i gama Metal Detox. W jej skład wchodzą kosmetyki będące kompleksową pielęgnacją (szampon, maska, olejek, krem), która oferuje przekształcenie kondycji włosów poprzez zabezpieczenie ich przed szkodliwymi metalami znajdującymi się w wodzie, którą myjemy włosy. Na szczególną uwagę w tej gamie zasługuje skoncentrowany olejek Metal Detox, którego stosowanie przekłada się na efekt zmniejszenia liczby złamań włosów aż o 97%*, pasma stają się 2x bardziej błyszczące, a kolor utrzymuje się na długo**.

Poza tym, kosmetyki z gamy Metal Detox zachwycają zapachem, w którym można wyczuć nuty cytrusów, trawy cytrynowej, paczuli, bursztynu i drewna gwajakowego. Dzięki temu pielęgnacja przy ich użyciu może stanowić prawdziwą chwilę relaksu, która ponadto zaowocuje niezwykłymi efektami!

 

*Test instrumentalny

**Zachowanie koloru po wielokrotnym myciu szamponem Metal Detox z zastosowaniem maski.

Napisz komentarz