Dowiedz się, jak poświęcając 30 sekund dziennie uzyskać efekt świetlistej i rozjaśnionej skóry dzięki PRE-AGE od Uzdrovisco.

Czy wiesz, że skóra codziennie jest narażona na szkodliwe działanie promieniowania UV? Codzienna, nadmierna ekspozycja na słońce i częste używanie sprzętów emitujących Blue Light (HEV) niesie za sobą negatywne skutki – skóra staje się szara, matowa, bez blasku, a ponadto utrwalają się na niej przebarwienia, sprawiając, że skóra ma nierówny koloryt. W odpowiedzi na te potrzeby marka UZDROVISCO stworzyła linię PRE-AGE – codzienną dawkę blasku!

Witamina C w kosmetykach – przepis na rozświetlenie i rozjaśnienie skóry

Witamina C w kosmetykach to składnik aktywny stosowany głównie ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne i rozjaśniające skórę. Pomaga w redukcji przebarwień, poprawia elastyczność skóry oraz stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra zyskuje lepszy, zdrowszy wygląd.

Pielęgnacyjne kosmetyki PRE-AGE zawierają różne formy witaminy C, które zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną skuteczność działania. W linii znajdują się 3 kosmetyki z witaminą C – antyoksydacyjne serum 9% witaminy C i normalizujące serum 15% C complex oraz nawilżający krem rozjaśniający. Antyoksydacyjne serum 9% witaminy C to rozwiązanie dla cery suchej, naczynkowej i wrażliwej, która jest pozbawiona blasku, zaczerwieniona i matowa. Zawiera aż 9% potrójnej witaminy C dla 3x lepszych efektów. Formuła żelowa łatwo rozprowadza się po skórze, rozjaśnia wszystkie rodzaje przebarwień i niweluje zaczerwienienia, jednocześnie poprawiając jędrność i nawilżając skórę – mówi Agata Kowalczyk, kosmetolog i Product Manager Uzdrovisco.

Jeśli poszukujesz wielofunkcyjnego serum z witaminą C, które jednocześnie będzie normalizować wydzielanie sebum i rozjaśniać przebarwienia (zarówno potrądzikowe jak i posłoneczne), wybierz normalizujące serum 15% C complex. To rozwiązanie dla skór tłustych, mieszanych, z niedoskonałościami. Dzięki połączeniu witaminy C z azeloglicyną i niacynamidem, serum kompleksowo dba o skórę, niwelując głębokie przebarwienia pozapalne, normalizując wydzielanie sebum i zmniejszając widoczność porów. – dodaje ekspertka.

Mix and match – połącz witaminę C z kremem SPF i przenieś pielęgnację na nowy poziom

Czy wiesz, że witamina C może wzmocnić działanie kremu z filtrem SPF?

Witamina C jest znana jako silny antyoksydant, który neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Eksperci zalecają, aby w pielęgnacji porannej łączyć antyoksydacyjne serum z 9% witaminą C z kremem przeciwsłonecznym SPF 30, jeśli chcemy w pełni chronić swoją skórę przed fotostarzeniem i powstawaniem przebarwień i przede wszystkim – uzyskać promienną, rozświetloną skórę bez zbędnych kroków. Wystarczą tylko 2 produkty w pielęgnacji porannej, aby skóra stała się rozjaśniona, nawilżona i dostawała codzienną dawkę ochrony przed UV – dodaje kosmetolożka UZDROVISCO.

Witamina C jest silnym antyoksydantem, co oznacza, że neutralizuje wolne rodniki powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie UV oraz zanieczyszczenia środowiska. Tym samym działa przeciwstarzeniowo. Można więc śmiało uznać, że antyoksydacyjne serum z 9% witaminą C to najlepszy produkt do stosowania w pielęgnacji porannej przed kremem SPF.

Efekty, które mówią same za siebie – antyoksydacyjne serum z 9% witaminą CZdjęcia fragmentów skóry twarzy w obrębie występowania przebarwień wykonane urządzeniem Visioface ®. Na fragmentach zdjęć wykonanych po regularnym stosowaniu serum (po 4 tygodniach) widać rozjaśnienie przebarwień i poprawę kolorytu skóry.

Ochrona przeciwsłoneczna: kremy SPF podstawą w pielęgnacji porannej

Nie ma wątpliwości, że promieniowanie UV jest jednym z głównych czynników przyspieszających proces starzenia się skóry i zwiększających ryzyko uszkodzeń skórnych. Dlatego linia PRE-AGE została wzbogacona o dwa skuteczne filtry przeciwsłoneczne, które chronią skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania UVA i UVB. Produkty zapewniają nie tylko natychmiastową ochronę przed poparzeniami słonecznymi, ale także chronią skórę przed długoterminowymi skutkami przewlekłego narażenia na słońce, m.in. fotostarzenia – dodaje ekspertka.

W linii PRE-AGE znajdują się 2 kremy SPF. Krem przeciwsłoneczny przeciw przebarwieniom SPF 50 i krem przeciwsłoneczny przeciw zmarszczkom SPF 30 to produkty, które nie tylko ochronią skórę przed słońcem, ale także przed fotostarzeniem i powstawaniem oraz pogłębianiem się przebarwień.
Jeśli szukasz skutecznej i zaawansowanej pielęgnacji skóry, która pomoże Ci zachować jej zdrowe glow i chronić skórę przed fotostarzeniem, to linia PRE-AGE jest właśnie dla Ciebie. Wybierz świadomie i zainwestuj w pielęgnację, która przyniesie długotrwałe rezultaty.

Napisz komentarz