KOSMETYKI

Dzień Włosów z L’Oréal Professionnel Paris

Pinterest LinkedIn Tumblr

Włosy to coś znacznie więcej niż element wizerunku. To właśnie one mogą dodać poczucia pewności lub pomóc wyrazić siebie.

Dla profesjonalistów jest to materiał, na którym pracują, a czasem, w medycynie, właśnie po włosach można określić stan zdrowia. Dlatego do pielęgnacji, stylizacji oraz koloryzacji włosów należy podchodzić z dużą uwagą i wybierać kosmetyki, które maksymalnie zadbają zarówno o pasma, jak i o skórę głowy.

Obchodzony 26 marca Dzień Włosów to idealny moment, by przyjrzeć się swoim pasmom, ocenić ich kondycję i w razie potrzeb – dostosować do tego odpowiednie produkty oraz zabiegi. Pomóc w tym może L’Oréal Professionnel Paris, który poza zaawansowanymi technologicznie kosmetykami do włosów, oferuje też profesjonalne usługi w salonach fryzjerskich. Niech poniższe przykłady rozwiązań stanowią inspiracje dla rozpoczęcia przełomowych zmian!

Scalp Advanced – zasilana dermatologicznie nowość gwarantująca profesjonalny reset dla skóry głowy. Kosmetyki z tej gamy będą odpowiedzią na takie wyzwania, jak wrażliwa skóra głowy, przetłuszczająca się skóra głowy oraz łupież.

  • Serioxyl Advanced – szampon i serum, które w zaledwie 6 tygodni pozwolą zagęścić włosy*, a tym samym jeszcze tej wiosny, cieszyć się bujną fryzurą.
  • Aminexil Advanced – jeżeli celem w kontekście pielęgnacji włosów jest przeciwdziałanie ich wypadaniu – to serum będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu w zaledwie 6 tygodni włosy mogą stać się pełniejsze i mocniejsze**.
  • Metal Detox – kultowa i przełomowa w zakresie pielęgnacji oraz koloryzacji gama, w skład której do użytku domowego wchodzi szampon, maska i olejek. Rutyna wykonywana z kompletem tych produktów pozwala oczyścić i zabezpieczyć włosy przed metalami znajdującymi w wodzie, a tym samym przedłużyć efekt koloryzacji, a także sprawić, że włosy będą błyszczeć i wyglądać zdrowo.
  • Curl Expression – to kosmetyki gwarantujące włosom totalne nawilżenie, czyli coś, czego potrzebują posiadacze i posiadaczki loków oraz fal, ale nie tylko. Jeśli pasma są proste, ale przesuszone – również warto przetestować tę gamę, by długotrwałe nawilżyć włosy, wzmocnić ich barierę hydrolipidową, a także zasilić je porządną dawką aminokwasów i witamin.
  • iNOA – czyli kultowa i profesjonalna usługa koloryzacji dostępna w Salonach Expert L’Oréal Professionnel Paris, która teraz dostępna jest w nowej odsłonie. Poza tym, że gwarantuje równe pokrycie do 100% siwych włosów, odżywienie, a także długotrwały i lśniący kolor, za sprawą aplikacji iNOA[iD], daje też możliwość wizualizacji finalnego efektu przed zabiegiem. Dzięki temu możliwe jest dobranie dobranie odcienia, który będzie idealnie współgrał z indywidualnymi cechami oraz upodobaniami.
  • SteamPod4 – profesjonalna stylizacja od L’Oréal Professionnel Paris typu „wszystko w jednym”. Napędzane parą wodną i nowymi rozwiązaniami technologicznymi urządzenie prostuje, faluje i kręci każdy rodzaj włosów, do 3 razy szybciej*** i z 95% mniejszą ilością uszkodzeń niż tradycyjna prostownica****. SteamPod4 dodatkowo pielęgnuje włosy dzięki dedykowanym urządzeniu kosmetykom. Zawarta w nich keratyna aktywuje się dzięki parze.

Napisz komentarz

seventy seven − = seventy six